Yorkšírský teriér - Arisdar
sekce 2
Yorkšírský teriér

Chovatelská stanice


CHOVATELSKÁ PORADNA

Pořídili jste si pejska? A víte co dál?

Malé štěňátko přináší do rodiny spoustu radostí, ale i starostí. Jako malé dítě. V této poradně najdete informace jak se ke štěněti chovat, čím ho krmit a jakou potřebuje péči. Jak lékařskou, tak především Vaší chovatelskou.

Abychom Vám usnadnili chovatelské začátky a pomohli Vám s otázkami, které se týkají zdravotní péče a správného vývoje nového člena Vaší rodiny, připravili jsme několik následujících základních rad. To proto, že zcela chápeme chaos v mysli každého, kdo si přijede pro tu úžasnou, malou, chlupatou kuličku a chovatel na něj vychrlí hromadu informací a rad, které si člověk musí nejen zapamatovat, ale ještě je doma smysluplně tlumočit zbytku rodiny. Takto budete mít čas vše si v klidu přečíst a probrat s ostatními.

Pokud budete mít zájem o rozšířené informace, rady či budete mít konkrétní dotaz, stačí se nás zeptat. Buď přímo tady na našich webových stránkách, emailem, nebo na telefonním čísle (viz kontakty). Rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti z chovu, a pokud to bude v našich možnostech - poradíme.

Chovatelskou poradnu budeme postupně doplňovat a vylepšovat. Budeme rádi za jakékoliv Vaše náměty, připomínky nebo dotazy.

© Arisdar 2011 | Klučenice 108, 262 56 Krásná Hora | info@arisdar.cz